[ Strona Główna ˇ GaleriaWrzesień 25 2018 17:31:48 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Kontakt
Galeria
Archiwum wiadomości
_ _
{ Szkoła }
Historia

Dyrekcja

Nauczyciele

Świetlica

Biblioteka

O Nas

_ _
{ SU }
Samorząd Uczniowski

Wydarzenia

_ _
{ Pozalekcyjne }
Uczniowie zajęć pozalekcyjnych
_ _
{ Kalendarium }
Kalendarz Roku Szkolnego 2012\2013
_ _
{ Rodzice }
Rada Rodziców
_ _
{ O Nas }
| W Szkole Podstawowej w Ciechankach Łęczyńskich, odbyła się kolejna edycja konkursu wiedzy o Górniku Łęczna. Jego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy „Ciechanki Łęczyńskie”, a pomysłodawcą prezes Mariusz Łagodziński.

Uczniowie podzieleni zostali na dwie kategorie wiekowe. Pierwsza obejmowała uczniów klas I-III, druga zaś IV-VI. Zadaniem konkursowym był test składający się z pytań dotyczących górniczego klubu. W sumie w konkursie wzięło 34 uczniów. Po konkursie uczniowie spotkali się z gośćmi z Górnika Łęczna S.A. Swoją obecnością społeczność szkolną zaszczycili członek Zarządu Górnika Łęczna S.A. Joanna Matejak, kierownik drużyny Górnika Łęczna S.A. Mirosław Budka, piłkarze Veljko Nikitović, Dawid Sołdecki, Sergiusz Prusak oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców Górnika Łęczna. Uczniowie na spotkaniu przed wręczeniem nagród zadawali piłkarzom pytania. Pytali między innymi jak się odżywia piłkarz, co należy zrobić aby zostać piłkarzem. Piłkarze zagrali również z uczniami w tenisa stołowego. Nie zabrakło wspólnych zdjęć i autografów. Goście zwycięzcom wręczyli cenne nagrody (m.in. piłki, koszulki).

Laureaci

Klasy I-III2011-01-21 06:51

I miejsce – Patrycja Bochniarz

II miejsce – Bartosz Ćwikła

III miejsce – Joanna Bochniarz Klasy IV-VI

I miejsce – Michał Bodzak

II miejsce – Weronika Kosowska

III miejsce – Weronika Kosiarski. Szkoła Podstawowa w Ciechankach Łęczyńskich prowadzona przez Stowarzyszenie Edukacyjne „Żak” przystąpiła do realizacji projektu POKL.09.01.02-06-239/10 pt. „Równe możliwości”. Projekt skierowany do 39 uczniów współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizowany jest od 3 stycznia do 30 grudnia 2011 roku. Główną ideą przedsięwzięcia jest wyrównywanie szans edukacyjnych, poszerzenie oferty zajęć dodatkowych, które rozwiną uzdolnienia i umiejętności uczniów. Na uwagę zasługuje fakt, że po realizacji projektu zostaną w szkole trwałe środki w postaci pomocy dydaktycznych. Tym samym polepszy się baza szkoły, gdyż te rzeczy będą wykorzystywane w dalszej edukacji. W ramach projektu zorganizowany zostanie także wyjazd do Teatru Muzycznego w Lublinie, wyjazd edukacyjny w Góry Świętokrzyskie oraz Spotkanie Mikołajkowe dla wszystkich uczestników projektu.= Łęczna 24

|
_ _
{ Władze Szkoły }
Stowarzyszenie Edukacyjne " Żak "
_ _
{ Projekty }
Aktualne Zajęcia
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu